
Жіночий суцільний купальник 2XL 3XL 4XL Бордовий Mr.Loveer Суцільні купальники жіночі великих розмірів плюс сайз
1 752 ₴
- Немає в наявності
- Код: 28602
+380 (95) 813-65-00
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Жіночий суцільний купальник 2XL 3XL 4XL Бордовий Mr.Loveer Суцільні купальники жіночі великих розмірів Суцільні купальники люс сайз
Купальник виконаний із щільної тканини з підкладкою. У бюсті є поролонові вкладиші, можна зняти/змінити за потреби.
Бретели широкі, не знімні, можливісті міняти довжину немає.
Відтінок купальника може відрізнятися від фото через різні монітори
Виміри знято по виробу.
2XL ОГ 100-115 см, ОТ 100-105 см, ОБ 104-114 см
3XL ОГ 115-125 см, ОТ 105-110 см, ОБ 114-124 см
4XL ОГ 125-134 см, ОТ 110-115 см, ОБ 124-144 см

Догляд за виробом: Усі моделі білизни виготовляються з якісних європейських матеріалів: у разі правильного догляду вони не розтягуються та не сідають після прання, не втрачають свій колір та первісний вигляд. Прати вручну при температурі 30 градусів. Сушити в тіні. Можна не гладити.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MrLoveer |
| Країна виробник | Китай |
| Обхват талії | 100 см |
| Обхват стегон | 110 см |
| Обхват грудей | 110 см |
| Тип | Злитий купальник |
| Міжнародний розмір | 2XL |
| Колір | Бордовий |
| Тип трусів | Сліп |
| Тип тканини | Спандекс |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Тип бюстгальтера | Без каркасів |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 752 ₴





