
Суцільний купальник двоколірний жіночий 2XL 3XL Чорний з фіолетовим Закритий купальник великого розміру для відпочинку та басейну
1 852 ₴
- Немає в наявності
- Код: 31435
+380 (95) 813-65-00
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Суцільний жіночий купальник 2XL 3XL Чорний з фіолетовим Mr.Loveer Злиті купальники великих розмірів для відпочинку та басейну
Купальник виконаний із щільної тканини з підкладкою. У бюсті є поролонові вкладиші, можна зняти/змінити за потреби.
Бретели широкі, не знімні, є можливість міняти довжину. Вставки в купальнику дуже гармонійно виглядають.
Виміри знято по виробу
2XL ОГ 100-115 см, ОТ 100-105 см, ОБ 104-114 см
3XL ОГ 115-125 см, ОТ 105-110 см, ОБ 114-124 см

Догляд за виробом: Усі моделі білизни виготовляються з якісних європейських матеріалів: у разі правильного догляду вони не розтягуються та не сідають після прання, не втрачають свій колір та первісний вигляд. Прати вручну при температурі 30 градусів. Сушити в тіні. Можна не гладити.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MrLoveer |
| Країна виробник | Китай |
| Обхват талії | 100 см |
| Обхват стегон | 110 см |
| Обхват грудей | 110 см |
| Тип | Злитий купальник |
| Міжнародний розмір | 2XL |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Спандекс |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Тип бюстгальтера | Без каркасів |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 852 ₴






